New © УА school.edu.by

Змена памеру шрыфта

Усе сучасныя браўзэры дазваляюць змяняць памер шрыфта на старонцы сайта шляхам изменeния маштабу

У большасці выпадкаў для змены маштабу скарыстайцеся камбінацыяй клавіш "Ctrl і +" ці "Ctrl і -"

Так жа можаце выкарыстоўваць камбінацыю "Ctrl і скролл"

Дадатковая інфармацыя даступная па спасылцы https://support.google.com/chrome/answer/96810?hl=ru

Дзяржаўная ўстанова сістэмы адукацыі
Рэспублікі Беларусь

• Галоўная

статыстыка наведванняў

індэкс цытавання

New

Copyright © - гэта знак аховы аўтарскага права. Прыняты міжнароднай жэнеўскай канвенцыяй ў 1952 годзе.

Copyright абараняе ПРАВА толькі канкрэтнага інфармацыйнага рэсурсу (яго матэрыялы , ідэю , стыль) .

Тут неабходна размясціць тэкст :

1. Пазначыць праваўладальніка інфармацыйнага рэсурсу ( аўтар , група аўтараў , установа)
    2. Канкрэтызаваць хто распрацаваў дызайн , стыль , тэкставы , графічны матэрыял ( па кожнаму напрамку можа быць свой ​​аўтар)
    3. Якія абмежаванні праваўладальнікі накладваюць на кантэнт і дызайн інфармацыйнага рэсурсу

Прыклад: