ПО РОО "Белая Русь" © УА school.edu.by

Змена памеру шрыфта

Усе сучасныя браўзэры дазваляюць змяняць памер шрыфта на старонцы сайта шляхам изменeния маштабу

У большасці выпадкаў для змены маштабу скарыстайцеся камбінацыяй клавіш "Ctrl і +" ці "Ctrl і -"

Так жа можаце выкарыстоўваць камбінацыю "Ctrl і скролл"

Дадатковая інфармацыя даступная па спасылцы https://support.google.com/chrome/answer/96810?hl=ru

ДЗЯРЖАЎНАЯ УСТАНОВА АДУКАЦЫІ

«СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА №105 г.Мінска»

• Галоўная

статыстыка наведванняў