.

Навучанне з ІКТ

Бацькам

Бацькам будучых першакласнікаў

Прыём асоб у дзяржаўную ўстанову адукацыі "Сярэдняя школа № 105 г. Мінска" для атрымання агульнай сярэдняй адукацыі ажыццяўляецца ў адпаведнасці з Кодэксам Рэспублікі Беларусь аб адукацыі. У адпаведнасці з пунктам 2 артыкула 159 Кодэкса Рэспублікі Беларусь аб адукацыі ў 1 клас прымаюцца асобы, якім на 1 верасня адпаведнага навучальнага года спаўняецца 6 і больш гадоў. Па жаданні аднаго з законных прадстаўнікоў дзіцяці дапускаецца прыём у 1 клас асобы, якой 6 гадоў спаўняецца з 1 па 30 верасня адпаведнага навучальнага года.

Паважаныя законныя прадстаўнікі!

Запрашаем Вас на заняткі па падрыхтоўцы да школы «Я - вучань»

Каб школа стала для дзіцяці не стрэсам, а новым этапам сталення, цікавым і каханым, важна правільна падрыхтаваць яго да школы яшчэ да пачатку навучання. Мы прапануем поўны курс заняткаў для дашкольнікаў па падрыхтоўцы дзяцей да школы.

Заняткі праходзяць у аўторак з 18.00.

Запіс па тэлефоне 368-19-58

Порядок ознакомления законных представителей учащихся о ходе и содержании образовательного процесса в ГУО «Средняя школа № 105 г.Минска»

разгарнуць » / « згарнуць